Będąc producentem w stu procentach polskim, bazującym na własnym parku maszyn, chcemy by nasze wygodne ubranka docierały do jak najszerszego grona radosnych maluchów i zadowolonych rodziców. Dlatego 2be3&trendy prowadzi nie tylko sprzedaż detaliczną, ale przede wszystkim hurtową poprzez sieć dystrybutorów i współpracujących z nami sklepami. Sprzedawcy detaliczni mogą bezpośrednio lub za naszym pośrednictwem kontaktować się z przedstawicielami opiekującymi się ich regionem. Jeśli w danej części kraju nie posiadamy przedstawicieli naszej marki, z przyjemnością także podejmujemy bezpośrednią współpracę ze sklepami.

Jeśli interesują cię:

  • zakupy hurtowe prosimy o kontakt pod adresem mailowym 2be3@2be3.com.pl lub numerem telefonu +48 500 066 607
  • zakupy zagraniczne, współpraca międzynarodowa prosimy o kontakt mailowy 2be3@2be3.com.pl lub numerem telefonu +48 500 066 607

Warunki współpracy

Wraz z momentem nawiązania współpracy z naszą firmą każdy klient otrzymuje swój login i przypisane do niego hasło do kompletnego katalogu aktualnych produktów 2be3&trendy oraz ich cennika. Zamówienia można składać poprzez stronę internetową, pocztę elektroniczną lub telefon. Termin realizacji zamówienia, formę i termin płatności zawsze ustalamy indywidualnie z każdym klientem, by w jak najbardziej wygodny dla obu stron sposób przeprowadzić transakcję. Zamówiony towar można odebrać osobiście w naszej siedzibie lub za pomocą firmy kurierskiej, która dostarczy ładunek na wskazany adres. Stali klienci to nasza największa wartość, dlatego dla nich przygotowaliśmy specjalną ofertę, uwzględniającą korzystne rabaty. Współpraca oparta na obustronnym zaufaniu daje najbardziej satysfakcjonujące rezultaty!

 

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących współpracy z firmą 2be3&trendy zachęcamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.